NetComm 4G WiFi M2M נתב NTC-140W NTC-140W-01 NTC-140W-02 עם מחבר מתאם אנטנה של 3G/4G Modem

NetComm 4G WiFi M2M נתב NTC-140W NTC-140W-01 NTC-140W-02 עם מחבר מתאם אנטנה של 3G/4G Modem

ILS 0.33

חדש

המוצר זמין

SMA זכר למחבר זכר של FME. מחבר : FME (M) BH, SMA M Staight. SMA זכר למחבר זכר של FME. מחבר : FME (M) BH, SMA M Staight. מתאם זה יאפשר לך לחבר כבל אנטנה FME/נקבה למחבר האנטנה ב- Net Comm 4 G Wi Fi M2 M Router NTC-140 W NTC-140 W-01 NTC-140 W-02 עם מודם 3 G/4 G משובץ.

מוצרים בקטגוריה

מגבר חשמל של Stayhome Audio DC 6 עד 18V TDA7297 מודול כפול ערוץ 10-50W חדש
מגבר חשמל של Stayhome Audio DC 6 עד 18V TDA7297 מודול כפול ערוץ 10-50W

מגבר כוח שמע DC 6 עד 18 V TDA7297 מודול כפול ערוץ 1050 W DC DC באיכות גבוהה מגבר כוח שמע DC 6 עד 18 V TDA7297 מודול כפול ערוץ 105

ILS 23.20
שחור 30 סמ FPV HDMI כבל MINI HDMI זכר 90 מעלות זווית לסטנדרט HDMI מלא HDMI זכר לקאנון 5D3 5D2 PANASONIN LUMIX GH3 GH2 חדש
שחור 30 סמ FPV HDMI כבל MINI HDMI זכר 90 מעלות זווית לסטנדרט HDMI מלא HDMI זכר לקאנון 5D3 5D2 PANASONIN LUMIX GH3 GH2

אורך זמין : 30 ס"מ (משוער 11.8 אינץ '0.98 רגל); כבל HDMI של סרט רך סופר עבור Gimbal Handless Bardless DSRL GIMBAL FPV ניטור קרקע FPV צילו

ILS 0.67
Tripp Lite USB סוג C ל- USB C כבל USB 2.0 5A דירוג USB-IF Cert M/2M חדש
Tripp Lite USB סוג C ל- USB C כבל USB 2.0 5A דירוג USB-IF Cert M/2M

● מוסמך על ידי USBIF כדי להבטיח בנייה וביצועים ברמה הגבוהה ביותר ● תומך ב USB 2.0 מהירויות של עד 480 מגהביט לשני

ILS 15.08
JSER 90 מעלות שמאל זוויות מסוג HDMI 1.4 זכר ל- HDMI תמיכה בכבלים זכריים 3D ו- Ethernet 50 סמ חדש
JSER 90 מעלות שמאל זוויות מסוג HDMI 1.4 זכר ל- HDMI תמיכה בכבלים זכריים 3D ו- Ethernet 50 סמ

90 מעלות למעלה או למטה או שמאלה או שמאל או זוויתי מסוג HDMI 1.4 זכר ל HDMI כבל זכר תומך 3 D ו Ethernet 50 ס"מ צפו בווידיא�

ILS 1.00
Chenyang Cy Mini DisplayPort Mini-DP יציאה ל- HDMI כבל מתאם וידאו אודיו נשי ל- Mac 2011 2012 2013 2014 2015 שחור חדש
Chenyang Cy Mini DisplayPort Mini-DP יציאה ל- HDMI כבל מתאם וידאו אודיו נשי ל- Mac 2011 2012 2013 2014 2015 שחור

ממיר הפורמט של Display Port ל HDMI Converter מחבר בצורה חלקה את הדור הבא Display Port עם Mini Display Port לתצוגות בהגדרה גבוהה...

ILS 3.00
כבלים כבלים קואקסיאלי זכר/זכר עם חרוז פריט, שחור חדש
כבלים כבלים קואקסיאלי זכר/זכר עם חרוז פריט, שחור

כבל SVGA לרזולוציה גבוהה אורך : 15 מטר חוט : 28 AWG HD15 (SVGA) זכר / HD15 (SVGA) זכר חרוז פריט כבל SVGA לרזולוציה גבוהה אורך

ILS 22.74
מחבר נשי XLR של כבלים, סוג הלחמה, 3 מוליך חדש
מחבר נשי XLR של כבלים, סוג הלחמה, 3 מוליך

אחריות : Lifetime סוף מחבר XLR נקבה ליצירת כבלי מיקרופון המחבר כולל מוליכי נחושת מוצקים אחריות : Lifetime...

ILS 17.99
JIMI QX מנוע QF1611 1311 7000KV 30 ממ EDF 6 להבים ללא מברשת למטוס RC חדש
JIMI QX מנוע QF1611 1311 7000KV 30 ממ EDF 6 להבים ללא מברשת למטוס RC

ביצועים איכותיים ויציבים באיכות מעולה שירות מושלם לאחר המכירה היצרן מספק ישירות מוצרים שימוש : רכבים וש�

ILS 2.33
DIKACA 1 הגדר כרטיסי כרטיסי PCI-E RISE חדש
DIKACA 1 הגדר כרטיסי כרטיסי PCI-E RISE

כבל DSL : אימץ מחווני LED ונתיכים בלוח המעגל להכרה קלה כבל PCIE 6 PIN : 6 PIN+ ממשק הופך את כרטיס הגרפיקה ללא תלות בלו

ILS 11.30
Tripp Lite Cat6a ישר דרך מצמד Snap-in מודולרי בשורה w/90 מעלות נמל זוויתי לבן RJ45 f/F חדש
Tripp Lite Cat6a ישר דרך מצמד Snap-in מודולרי בשורה w/90 מעלות נמל זוויתי לבן RJ45 f/F

מצמד לבן לחלוטין עם יציאה זוויתית של 90 מעלות מחבר 2 כבלי CAT6 A כדי לספק טלאי הזנה עם צלחות קיר נתונים סטנדרט

ILS 5.69
Hdmi-hdmi kabel hdmi 1/20 e+p elektrik חדש
Hdmi-hdmi kabel hdmi 1/20 e+p elektrik

HDMI (19 P) HDMI (19 P) Kabel Hdmi 1 / 20 Anschlussart anschluss 1 Stecker, Anschlussart Anschluss 2 Stecker, Länge 20 M, HdmiAnschlusskabel, 19Pol HDMISTECKER + 19POL HDMISTECKER, Vergolde

ILS 89.70
StayHome XL6019 DC-DC BOOSTER מודול אספקת חשמל מודול פלט מתכוונן סופר LM2577 XL6009 פלט מודול מדרגה 5V 12V 24V התאמה חדש
StayHome XL6019 DC-DC BOOSTER מודול אספקת חשמל מודול פלט מתכוונן סופר LM2577 XL6009 פלט מודול מדרגה 5V 12V 24V התאמה

XL6019 DCDC BOOSTER מודול אספקת חשמל מודול פלט מתכוונן SUPER LM2577 XL6009 פלט מודול שלבאפ 5 V 12 V 24 V התאמה מודול כוח באיכות �

ILS 6.45
Oiyagai DB15 זכר מחבר 15 פין מתאם מתאם בורג חדש מחיר מצוין
Oiyagai DB15 זכר מחבר 15 פין מתאם מתאם בורג

Oiyagai DB15 זכר 15 פין מתאם מתאם בורג מסוף הפריצה לריתוך חינם בסיס : בסיס נחושת וחלק פלסטי מומנט : 0.2 ננומטר (1.7lbin

ILS 8.50
כבל USB C של Chenyang, USB מסוג C כבל הרחבה זכר לנקבה עם שרוול לטבליות טלפונים כוננים קשיחים מחשב נייד 0.6 מ ' חדש
כבל USB C של Chenyang, USB מסוג C כבל הרחבה זכר לנקבה עם שרוול לטבליות טלפונים כוננים קשיחים מחשב נייד 0.6 מ '

לטאבלט Mac Book וטלפון ודיסק קשיח תומך בטעינה של כוח מדרגית כיוון תקע הפיך וכיוון כבלים USBC USB 3.1 סוג C כבל נתונ

ILS 3.00
מודול זמזם פעיל של Stayhome עבור Arduino ערכת DIY חדשה חדש
מודול זמזם פעיל של Stayhome עבור Arduino ערכת DIY חדשה

מודול זמזם פעיל באיכות גבוהה עבור Arduino ערכת DIY חדשה במודולי זמזם פעיל ברמה נמוכה מודול באיכות גבוהה DIY מוד

ILS 0.33
Io crest mini displayport זכר למתאם נקבה VGA חדש
Io crest mini displayport זכר למתאם נקבה VGA

תואם למפרט Display Port 1.1 ו 1.2 תומך ברזולוציות פלט VGA עד 1920x1200 מאפשר לך להתחבר לתצוגת VGA לאזור עבודה גדול יותר או

ILS 1.33
Monoprice DB9, M/M, Null Modem מיני סוג חדש מחיר מצוין
Monoprice DB9, M/M, Null Modem מיני סוג

RS232 DB 9 PIN MODEM NULL זכר לזכר מודמי NULL משמשים לחיבור שני מחשבים או מכשירים אחרים יחד להשגת העברת קבצים...

ILS 3.98
Stayhome 1 pcs 60V עד 24V 50A 1200W DC-DC ממיר Boost Boost Automatic Step Down Down Vulator Module Module Suppet חדש
Stayhome 1 pcs 60V עד 24V 50A 1200W DC-DC ממיר Boost Boost Automatic Step Down Down Vulator Module Module Suppet

1 PCS 60 V (3060 V) עד 24 V 50 A 1200 W DCDC אטוםאטום ממיר Boost Converter Automatic Step Down Down Vultator Module Module Docture Docure 1 PCS 60 V (3060 V) עד 24 V 50 A 120

ILS 43.00
Tester Loopback של Networx ISDN חדש
Tester Loopback של Networx ISDN

צבע כחול אחריות : אחריות לכל החיים מחבר B : RJ45 נקבה סגנון : Loopback כמות החבילה : 1 צבע : כחול אחריות : אחריות לכל

ILS 5.55
Stayhome wth118 ערכת DIY חלקים 2W 1A פוטנציומטר 1K 2.2K 4.7K 10K 22K 47K 100K 470K 1M חדש
Stayhome wth118 ערכת DIY חלקים 2W 1A פוטנציומטר 1K 2.2K 4.7K 10K 22K 47K 100K 470K 1M

WTH118 חלקי ערכת DIY 2 W 1 A פוטנציומטר 1 K 2.2 K 4.7 K 10 K 22 K 47 K 100 K 470 K 1 M פוטנציומטרים באיכות גבוהה WTH118 חלקי ערכת DIY 2 W 1 A

ILS 1.33
אספקת חשמל סופר 50 חבילה BNC נקבה עד F מחבר קואקסיאלי של מתאם זכר חדש
אספקת חשמל סופר 50 חבילה BNC נקבה עד F מחבר קואקסיאלי של מתאם זכר

כולל נקבה של 50 X BNC למתאמים גברים אחריות : שנה מוצרי אספקת חשמל סופר מיוצרים ונבדקים כך שיתאימו למוצרי OEM א�

ILS 38.20
HP JD341A X230 SIS 50 סמ CX4 מתאם כבל מחשב חדש
HP JD341A X230 SIS 50 סמ CX4 מתאם כבל מחשב

יצרן HP HP חלק מספר JD341 A סוג מוצר מתאמי כבלים מחשב כֶּבֶל כֶּבֶל כבלי אינפיניבנד CX4 עוקבים אחר תקן ה IEEE 802.3 AK

ILS 38.90
Rittal Compact-Panel CP 6340.400 חדש
Rittal Compact-Panel CP 6340.400

Rittal CP 6340.400 סוג : מתלה רכוב על קיר צבע מוצר : אפור קוד הגנה בינלאומי (IP) קוד : IP65 רוחב : 315 מ"מ עומק : 87 מ"מ גובה : 3

ILS 0.33
Belkin LC/LC 10 Gig Aqua 50/125 כבל תיקון סיבים חדש
Belkin LC/LC 10 Gig Aqua 50/125 כבל תיקון סיבים

מיועד לשימוש ב 10 יישומי אתרנט של ג'יגה בייט תואם לאחור, עובד עם Legacy Networks השתמש במקורות LED ו VCSEL תאורה...

ILS 1.00
Tripp Lite Lc to LC Multimode Duplex Fiber Optics Patch כבל, 100GB, 50/125, OM5, LC/LC זכר, 3 מטר חדש
Tripp Lite Lc to LC Multimode Duplex Fiber Optics Patch כבל, 100GB, 50/125, OM5, LC/LC זכר, 3 מטר

כבל סיבים אופטי של 3 M : מדורג OM5, כבל סיבים רב ממודר זה 50 / 125 זה עם מחברי דופלקס LC נושא אותות ברשתות Ethernet 40 / 10

ILS 85.10